Zahradní krby

Venkovní sezení v pergole nebo na terase zpříjemní a oživí zahradní krby. Místu dodají příjemnou atmosféru. Sálavým teplem prodlouží komfortní sezení dlouho do noci i v nepříznivém počasí. Při setkání s rodinou nebo přáteli si můžete pochutnat na výjimečně dobrém a kvalitně upraveném mase i zelenině.

Komfortní místo pro celou rodinu

Útulné zázemí zajistí stylově čistá a jednoduchá konstrukce. Venkovní sezení může využít zastřešení, které dodá místu ochranu před deštěm, oblíbená jsou však i místa s otevřeným pohledem. Romantické posezení pod hvězdnou oblohou doplní vybavení pohodlného sedacího zahradního nábytku a teplo krbu.

Zahradní krb můžete uzpůsobit ve velikosti, stylem i kapacitou. Krb můžete umístit do rohu prostoru tak, aby pouze doplnil zázemí. Kryté místo je bezpečné, nebrání v chůzi a i při obsluze nehrozí zranění. Krb můžete využít i jako dominantu sezení, která přirozeně přitáhne pozornost a stane se centrem místa.

Obložení krbu by mělo respektovat okolní styl domu i zahrady. Přírodní kámen nebo odhalené cihly zasadí místu originální vzhled. Kámen můžete vybírat v mnoha odstínech, pohrát si s mozaikou nebo pravidelnými tvary. Možné je využít i dřevo, které je však třeba impregnovat pro vyšší odolnost vůči povětrnostním vlivům a vlhkosti.

Obývák i kuchyně i v zahradě

Plánované výstavbě krbu věnujte dostatečnou pozornost. Odborné firmy vám nejlépe poradí vhodný typ krbu i jeho doplňků. Nebojte se složitých technických úprav ani vleklé montáže. Profesionální osazení vám garantuje plnou funkci a záruku bezpečného provozu po mnoho let. Krby Pelant pro vás zajistí přípravu projektu, dodej veškerého materiálu včetně krbu, instalaci i úvodní zaškolení pro obsluhu a údržbu. Firma s dlouholetou dobrou zkušeností vybírá spolehlivé výrobce. Amfora, Norman nebo Tundra Grill patří mezi zástupce výrobců s garancí vysoké kvality. Použité materiály, způsob zpracování i prakticky uzpůsobené obslužné prvky staví tyto zahradní krby mezi ideální varianty pro malé i velké prostory.

Zahradní krby vám otevřou venkovní prostor pro příjemnou relaxaci i zábavu. Vytvoří z terasy nebo pergoly nový obytný prostor. Vychutnejte si čerstvě upravené maso, zeleninu i pochutiny. Využijte vaši zahradu po celý rok.

Přejít nahoru