Podstavná skla a plechy

Podstavná skla

Bezprostřední okolí krbu nebo kamen musí splňovat velmi přísná kritéria. Přes skleněné čelo kamen prostupuje sálavé teplo, trvale působí na podlahové krytiny a může způsobit vážné změny ve struktuře a podobě. Vysoké teploty zvyšují nebezpečí vzniku požáru. Podstavná skla a plechy efektivně řeší bezpečnost provozu kamen a zároveň usnadní běžnou údržbu.

Typizovaná skla můžete vybírat ke všem běžným topným systémům. Přesah od obvodových stěn kamen můžeme řešit v jakékoli šířce, tvar podložek je možný v podobě klasických obdélníků, čtverců, polokruhových tvarech.

Atypické tvary nebo skla s estetickými doplňky připravíme přesně podle zadání. Pracovat můžeme s členitým profilem místnosti, umístění kamen tak nemusí být limitováno dispozicemi interiéru.

Podstavné plechy

Další variantou ochrany okolí krbu jsou podstavné plechy. Hladká nenápadně řešená plocha dává volbu v barvě, velikosti i tvaru ochrany.

Nabízíme vám služby dodávky i instalace podstavných skel i plechů. Rádi vám doporučíme vhodnou velikost i materiál s ohledem na vaše požadavky i zachování nejvyšší míry bezpečnosti při topení. Podstavná skla a plechy zásadním způsobem zvýší ochranu před poškozením podlah v okolí krbu. Jsou estetickým prvkem, mají dlouhou životnost a nevyžadují údržbu. Při obsluze kamen nebo jejich čištění zabrání šíření popela a nečistot, pomohou vám rychle a snadno odklidit prostor kolem krbu. Přijďte se poradit do naší prodejny v Mostě.

Podstavná skla – typizovaná

Kvalitní, estetické a praktické skleněné podložky pod krbová kamna. síla skel, která dokážeme sehnat je 6,8,10 mm s fazetou/bez fazety.

Podstavná skla – atypická

Nevybrali jste si některé z typizovaných skel? Nevadí. I pro Vás máme řešení v podobě atypických skel podle Vaší představy. Jedná se o skla o síle 8 a 10 mm, s fazetou/ broušenou hranou, s výřezem/ bez výřezu. Stačí nám jen zadat tvar a příslušné rozměry a Vaše přání může být splněno.

Na zakázku Vám jsme schopni vyrobit mimo jiné i následující tvary skel:

Podstavné plechy

Ocelový plech tloušťky 2 mm, nástřik žáruvzdorným matným lakem v barvě antracitově šedá, černá nebo hnědá.

Přejít nahoru