Krbové vložky BRUNNER

Krby představují optimální řešení pro vytápění interiéru. Efekt sálavého tepla nastupuje krátce po rozdělání ohně, obsluha i údržba nevyžadují složitý postup ani čas. Dřevo patří mezi nejlevnější topivo a nabízí velkou výhřevnost. Příjemným bonusem je pohled do ohniště společně s elegantním řešením krbu, které dodají místnosti jedinečnou atmosféru.

Krby nebo kamna si získávají pozornost a v řadě novostaveb je jim už při prvním plánování věnovaný dostatečný prostor. Dodatečně jimi můžete doplnit rodinné domy i rekreační chaty a chalupy. Současní výrobci nabízí pestrou škálu zpracování, při výběru je však dobře zvážit nejen technické parametry a velikost, ale také kvalitu výrobce.

Kvalita s garancí rakouského výrobce

Výroba a montáž krbových vložek Brunner zůstává v předních slévárnách v Evropě. U všech výrobků se můžete spolehnout na dodržení nejvyšších norem jakosti. Do detailu pečlivé zpracování předchází rychlému stárnutí, snížení pevnosti a také garantuje dlouhou životnost i bezporuchový chod. Srovnatelné výrobky některých jiných výrobců samozřejmě splní očekávání neméně dobře a jsou levnější. Brunner však garantuje o několik tříd vyšší kvalitu a životnost. Řemeslně stavěná kachlová kamna jsou investicí, od které očekáváte trvalý efekt bez pozdějších složitých oprav nebo výměn centrální vložky. Brunner vám dá jistotu, že instalovaný systém plně vyhoví všem nárokům.

Kontaktujte nás pro více informací

Krbové vložky pro jakýkoli prostor

Brunner nezůstává u osvědčených produktů. Výrobky prochází neustálým zlepšením. Výroba využívá nejmodernější postupy, zapojují se nové prvky a detaily, které dál zlepšují výkon systému. Novinky však můžou obstát jen na pevných základech.

V jednotlivých sériích Brunner nabízí klasické ocelové svařence se šamotovou výstelkou nebo mimořádně odolnou slitinu. Designově plně vyhoví nárokům na vybavení moderního interiéru i rekreačních chalup a chat v rustikálním stylu. Velká variabilita v rozměrové řadě dovoluje vybírat krbové a kamnové vložky doslova pro jakýkoli prostor. Kompaktní malé nebo klasické rozměry rozšiřuje výroba o šířku topeniště až na 166 cm. Boční i výsuvné provedení otevírání dvířek zajistí jednoduchou obsluhu a perfektně se přizpůsobí osazovanému okolí i bezpečnému provozu.

Brunner myslí na výběr i v typu vyústění z topeniště. Představuje typy pro horkovzdušný krb, který patří mezi nejoblíbenější, ale také efektivní způsob vytápění akumulačním krbem s napojením na tahový systém. Dalším možností je sálavý akumulační krb, který navazuje na akumulační prstence.

Rádi vám přiblížíme konkrétní typy a pomůžeme vybrat ideální variantu podle vašich nároků a představ. S krbovými vložkami Brunner máme osobně nejlepší zkušenosti a můžeme je vřele doporučit.

Poradíme vám s výběrem

Další informace o krbových vložkách

Přejít nahoru