Krby Teplice

Krb s pohledem do rozhořeného ohniště působí útulně a pohodově a je dokonalým estetickým prvkem. Ke krásnému vizuálu se pak přidává i další zásadní výhoda a tou je úspora při vytápění. Topení v krbu nebo krbových kamnech efektivně sníží náklady, nepřidá práci navíc s údržbou a navodí romantickou atmosféru za dlouhých zimních večerů i podzimních plískanic.

Současní výrobci kamen a krbů představují kvalitní produkty, které splní nároky moderního bydlení, ale vyhoví i rustikálně laděnému interiéru. Krb se hodí do obýváku rodinného domu, na chalupu, ale i přináší jedinečné kouzlo i v prostorách restaurace, baru, nebo reprezentativních místnostech firmy. Zajistíme dodávky krbů a kamen i do Teplic.

Rádi vám představíme možnosti a výhody jednotlivých typů krbů a kamen. V pestrém portfoliu osvědčených výrobců pomůžeme vybrat optimální typ, navíc vám můžeme nabídnout 3D model, ve kterém si lépe představíte výslednou podobu vybíraného díla. V oboru se pohybujeme s letitou praxí, a kromě přístupu ke kvalitním produktům můžeme nabídnout kompletní práce, tedy přípravu a realizaci stavby krbu nebo kamen. Sortiment služeb doplňuje dodávka a instalace komínových systémů, teplovzdušného nebo teplovodního vytápění. Nabídnout můžeme také krby a grily zahradní, nebo speciálně upravené pizza pece.

Obraťte se na nás kdykoliv. V kamenné prodejně v Mostě vám můžeme názorně představit systém obsluhy a údržby kamen. Podle velikosti a typu interiéru vybereme vhodný typ kamen nebo krbu, který současně skvěle odrazí váš životní styl a bude i dokonalým funkčním prvkem. Zaistíme vše potřebné, tedy dodávku i montáž krbů a krbových kamen v Teplicích.

Navštivte naši prodejnu v Mostě.
Krby Pelant – vaše krby i v Teplicích

 

Působíme také v regionech:

Přejít nahoru