Pizza pece

Samotný recept k přípravě dokonalého jídla nestačí! Zvlášť u grilovaného masa nebo i pizzy je ve výsledku znatelný i způsob přípravy. Voňavé dřevo nebo rozžhavené uhlíky dodají surovinám jedinečnou chuť a dotáhnou veškeré přípravy a úsilí do perfektního výsledku. Máte rádi domácí chléb, pochutnáváte si na pizze? Pak byste měli zvážit investici do vlastní pizza pece. Pro restaurace, které nabízí italskou kuchyni, je pak kvalitní pizza pec doslova nutností!

Malý gril s mnoha funkcemi

Pro domácí grilování si můžete vybrat relativně malý gril nebo pec. Nemusíte se bát přílišné investice ani technicky náročného projektu. Kompaktní multifunkční grily dokonale vyhoví požadavkům na snadné vaření, ale i jednoduchou údržbu a snadnou přenositelnost. Konstrukce je stabilní a dostatečně pevné, přitom můžete gril volně přemístit po zahradě nebo postavit na terasu. Na mřížce můžete upravit maso i zeleninu klasickým grilováním, základ však můžete vyměnit za kamennou desku. Ta efektně kumuluje teplo a dovolí vám upéct pizzu nebo dokonce i bochník chleba. Některé modely nabízí navíc i uzení studeným nebo teplým kouřem.

Zahradní krby a grily jsou konstruované chytře, využívají samostatně přístupné ohniště, které vám usnadní přikládání a také nechávají plynule cirkulovat vzduch. V celém prostoru grilu tak snadno udržíte požadovanou teplotu. Kamenná deska dokáže velmi dlouho vydávat hřejivé teplo. Krb vás i po stolování může příjemně hřát dlouho do noci.

Praktický a krásný stálý zahradní gril s pecí

Pokud přemýšlíte, jak zahradní gril pevně zakotvit do venkovního sezení, pak se nabízí ideální řešení v grilu s pecí. Obložení vložky můžete řešit přesně ve stylu okolí. Obklady mohou být dřevěné, půjčit si přírodní kámen nebo zajímavé dlaždice. Ohniště prohřeje okolí a vytvoří komfortní prostředí. Navíc si můžete kdykoliv připravit čerstvé delikatesy.

Záleží jen na vaší náročnosti. Zahradní pevné grily nabízí hned několik možností, grilování na mřížce, opékání, ale klidně i dušení nebo vaření. A samozřejmě, fungují jako pece na pizzu. Speciální uzpůsobení vám umožní připravit nejlepší pizzu jakou kdy vaše rodina ochutnala. Vůně křupavých okrajů, dokonale propečený střed a krásné barvy z vás udělají nejlepšího kuchaře roku.

Profesionální pizza pec pro restauraci

Restauracím je možné doporučit vysoce profesionální pizza pece. Kapacitu můžete volit na míru provozu, pizza pece dokáží v krátké době propéct i několik objednávek současně. Pokud chcete zařadit nabídku pizzy jen jako další zpestření ke stálému menu, vyhoví vám i menší kompaktní verze. Pizza pec skvěle poslouží i pro přípravu pečiva, jakými je oblíbená focaccia nebo ciabatta. Elegantní zpracování nebo zabudovaná varianty s obklady může v jakémkoli interiéru restaurace navázat na barevné i stylové řešení.

Nechte si doporučit vhodný typ pizza pece a povyšte své kuchařské umění o několik tříd výš. Skvělou pizzu ocení rodina i přátelé a vaši hosté se k vám budou rádi a často vracet.

Podobné články

Související příspěvky na blogu

  • Automatická regulace hoření – Timpex
    Akumulační stavby nebo stavby s teplovodním výměníkem efektivně využívají nízkonákladové topivo. Investice do účinného topného systému trvale sníží náklady na vytápění i ohřev vody, přináší příjemné hřejivé teplo a relativně snadnou údržbu. Moderní topné systémy pracují s jednoduchou obsluhou a dostatečnou účinností. Využívané i nově realizované systémy však nyní můžou ještě zlepšit výkon a využít ...
Přejít nahoru