Samotný recept k přípravě dokonalého jídla nestačí! Zvlášť u grilovaného masa nebo i pizzy je ve výsledku znatelný i způsob přípravy. Voňavé dřevo nebo rozžhavené uhlíky dodají surovinám jedinečnou chuť a dotáhnou veškeré přípravy a úsilí do perfektního výsledku. Máte rádi domácí chléb, pochutnáváte si na pizze? Pak byste měli zvážit investici do vlastní pizza pece. Pro restaurace, které nabízí italskou kuchyni, je pak kvalitní pizza pec doslova nutností!

Malý gril s mnoha funkcemi

Pro domácí grilování si můžete vybrat relativně malý gril nebo pec. Nemusíte se bát přílišné investice ani technicky náročného projektu. Kompaktní multifunkční grily dokonale vyhoví požadavkům na snadné vaření, ale i jednoduchou údržbu a snadnou přenositelnost. Konstrukce je stabilní a dostatečně pevné, přitom můžete gril volně přemístit po zahradě nebo postavit na terasu. Na mřížce můžete upravit maso i zeleninu klasickým grilováním, základ však můžete vyměnit za kamennou desku. Ta efektně kumuluje teplo a dovolí vám upéct pizzu nebo dokonce i bochník chleba. Některé modely nabízí navíc i uzení studeným nebo teplým kouřem.

Zahradní krby a grily jsou konstruované chytře, využívají samostatně přístupné ohniště, které vám usnadní přikládání a také nechávají plynule cirkulovat vzduch. V celém prostoru grilu tak snadno udržíte požadovanou teplotu. Kamenná deska dokáže velmi dlouho vydávat hřejivé teplo. Krb vás i po stolování může příjemně hřát dlouho do noci.

Praktický a krásný stálý zahradní gril s pecí

Pokud přemýšlíte, jak zahradní gril pevně zakotvit do venkovního sezení, pak se nabízí ideální řešení v grilu s pecí. Obložení vložky můžete řešit přesně ve stylu okolí. Obklady mohou být dřevěné, půjčit si přírodní kámen nebo zajímavé dlaždice. Ohniště prohřeje okolí a vytvoří komfortní prostředí. Navíc si můžete kdykoliv připravit čerstvé delikatesy.

Záleží jen na vaší náročnosti. Zahradní pevné grily nabízí hned několik možností, grilování na mřížce, opékání, ale klidně i dušení nebo vaření. A samozřejmě, fungují jako pece na pizzu. Speciální uzpůsobení vám umožní připravit nejlepší pizzu jakou kdy vaše rodina ochutnala. Vůně křupavých okrajů, dokonale propečený střed a krásné barvy z vás udělají nejlepšího kuchaře roku.

Profesionální pizza pec pro restauraci

Restauracím je možné doporučit vysoce profesionální pizza pece. Kapacitu můžete volit na míru provozu, pizza pece dokáží v krátké době propéct i několik objednávek současně. Pokud chcete zařadit nabídku pizzy jen jako další zpestření ke stálému menu, vyhoví vám i menší kompaktní verze. Pizza pec skvěle poslouží i pro přípravu pečiva, jakými je oblíbená focaccia nebo ciabatta. Elegantní zpracování nebo zabudovaná varianty s obklady může v jakémkoli interiéru restaurace navázat na barevné i stylové řešení.

Nechte si doporučit vhodný typ pizza pece a povyšte své kuchařské umění o několik tříd výš. Skvělou pizzu ocení rodina i přátelé a vaši hosté se k vám budou rádi a často vracet.

Podobné články

Související příspěvky na blogu

 • Techniky grilování
  Techniky grilování Grilování patří neodmyslitelně k létu. Setkání s rodinou a přáteli, k tomu skvěle propečený steak, zelenina, sýr. Jaký gril ale pro novou sezonu vybrat a jak na něm připravovat maso, aby bylo skutečně mimořádným gurmánským zážitkem? A co dalšího kuchařka grilování nabízí? Kvalitní gril – základ vašeho umění Pro vaření na grilu nemusíte studovat složité návody ...
 • Grilování doma na zahradě
  Grilování doma na zahradě Příjemný letní podvečer, uvolněná atmosféra a setkání s přáteli, co víc si přát. Nebo jak lépe ještě tento čas využít? Samozřejmě se nabízí grilování! Zahradní grily nebo pece nabídnou mimořádné pochoutky, prodlouží a zkvalitní trávený čas a nechají vás zazářit nejen jako skvělého společníka, ale i jako ceněného hostitele. Hostina pro opravdové gurmány Vůbec se ...
 • Designové zahradní krby
  Venkovní terasy, sezení pod pergolou nebo závětří v upravené části zahrady jsou místem, ze kterého můžete vytvořit unikátní obytný prostor. Nebojte se vybavit váš druhý obývací pokoj přímo pod otevřeným nebem. Užijte si pohled do zeleně, klid i čerstvý vzduch. Využijte všechny prostředky, pohodlný nábytek, stylové doplňky a nezapomeňte prostor vybavit ani zahradním grilem. Proč? Před ...
 • Venkovní zahradní grily
  Venkovní zahradní grily Zahradní pergoly, terasy nebo lodžie rozšiřují obytnou část bytu o další příjemný prostor. Vytváří komfortní zázemí pro odpočinek, setkání s rodinou a přáteli, ale mohou zastat i kvalitní soukromou pracovnu s bonusovým krásným výhledem. Pohodovou atmosféru místa a také možnost využívat venkovní sezení co nejčastěji určuje řešení zástěny, která chrání proti prudkému slunci nebo spádové ...