Už jste si také definitivně spojili letní sezonu s opojnou vůni čerstvě připraveného masa na domácím grilu? Baví vás příprava jídla pro přátele a rodinu a umíte si užít vybírání nových receptů a experimentování? Pak právě pro vás jsou určené zahradní pece. Už nikdy nebudete muset obcházet postupy a hledat kompromisy, se zahradní pecí můžete povýšit své kuchařské umění do vyšších a vyšších úrovní.

Značka pro nejlepší kuchaře

Co všechno zvládnete v zahradní peci? Samozřejmá je příprava masa, ale v mnohem vyšší kvalitě. Pak se můžete navíc pustit i do pečení domácího chleba, pravé pizzy s křupající kůrkou nebo i na zákusky. Zahradní pece Amphora umí to vše a mnohem víc!

Už při prvním zažehnutí ohniště poznáte ten obrovský rozdíl. V peci se jídlo upravuje pouze horkým vzduchem, zbavíte se nepříjemného zápachu spáleniny, kdy šťáva odkapává do uhlíků, zbavíte se neustálého přikládání a hlídání té správné teploty. Na roztopení pece stačí velmi málo, pec ve svém nitru dokáže teplo dokonale kumulovat a udrží optimální hodnoty po delší dobu. Místo štiplavého kouře vtisknete jídlu nezaměnitelnou dokonalou vůni dřeva!

Zdravé, chutné a perfektní na pohled

Jídlo připravené v peci si zachová mnohem větší podíl živin, zpracováním neztratí barvu ani strukturu. Naopak, pokud si budete přát získá. Dokonale propečený střed, nadýchané bubliny a křupající kůrka, takový má být chléb. Šťavnaté maso plné vůní a chutí, které se lehce zakrojí a rozplyne na jazyku. Omamná vůně prostoupí celé okolí.

zahradní pece Amphora

Zahradní pec Amphora dokonale naplní vaše kuchařské potřeby. K tomu i představy o elegantním designu! Unikátní tvar, krásné materiály a možnost zakomponovat pec do venkovního prostoru, to vše jde ruku v ruce! Kvalitní materiály nechávají vyniknout ruční glazuře. Každá pec má svůj unikátní barevný odstín i podobu.

Jednoduchá údržba, mimořádný výkon

Kvalita se pak samozřejmě otiskne i do dlouhé životnosti. Nemusíte se bát, že po první zimě pec utrpí první šrámy na kráse a po několika letech ji budete muset nákladně opravovat. Materiály jsou vybrány s ohledem na skvělé vlastnosti v pečení, ale také minimálním potřebám na údržbu. Pec nemusíte zazimovávat, bude vám sloužit za jakéhokoliv počasí. Mechanické namáhání, střídání teplot, nic nebude peci bránit v tom, aby vám znovu a znovu předala dokonale propečené jídlo.

Uzpůsobení pece navíc dovoluje výběr jak v samotné akumulační vložce, která je určená k obestavbě, tak v hotové peci s izolací. Pokud nemáte pevné místo, kam byste chtěli pec pevně usadit, můžete využít i kovový podstavec a pec podle potřeb snadno přesunout.

Nechte si prozradit víc a představte si novou zahradní pec přímo u vás doma. Krby Pelant vám ochotně zodpoví veškeré dotazy a představí skvělé řešení pro vaření i pečení, nejen v letní sezóně.

 

Podobné články

Související příspěvky na blogu

 • Jak vybrat zahradní gril
  Letní grilování je v plném proudu. Je to skvělý způsob, jak si užít slunečné dny a strávit čas s rodinou a přáteli. Základem je samozřejmě vybrat optimální gril pro vaše potřeby a mít k dispozici prostot pro grilování a přípravu jídla. Můžete si vytvořit grilovací stan nebo zónu, kde budete mít veškeré potřebné nástroje a ...
 • Techniky grilování
  Techniky grilování Grilování patří neodmyslitelně k létu. Setkání s rodinou a přáteli, k tomu skvěle propečený steak, zelenina, sýr. Jaký gril ale pro novou sezonu vybrat a jak na něm připravovat maso, aby bylo skutečně mimořádným gurmánským zážitkem? A co dalšího kuchařka grilování nabízí? Kvalitní gril – základ vašeho umění Pro vaření na grilu nemusíte studovat složité návody ...
 • Grilování doma na zahradě
  Grilování doma na zahradě Příjemný letní podvečer, uvolněná atmosféra a setkání s přáteli, co víc si přát. Nebo jak lépe ještě tento čas využít? Samozřejmě se nabízí grilování! Zahradní grily nebo pece nabídnou mimořádné pochoutky, prodlouží a zkvalitní trávený čas a nechají vás zazářit nejen jako skvělého společníka, ale i jako ceněného hostitele. Hostina pro opravdové gurmány Vůbec se ...
 • Designové zahradní krby
  Venkovní terasy, sezení pod pergolou nebo závětří v upravené části zahrady jsou místem, ze kterého můžete vytvořit unikátní obytný prostor. Nebojte se vybavit váš druhý obývací pokoj přímo pod otevřeným nebem. Užijte si pohled do zeleně, klid i čerstvý vzduch. Využijte všechny prostředky, pohodlný nábytek, stylové doplňky a nezapomeňte prostor vybavit ani zahradním grilem. Proč? Před ...