Big Green Egg – keramická pec

Umíte si užít volno ve společnosti přátel nebo rodiny? Baví vás grilovat, hledat nové recepty a vychutnávat si společně se skvělým jídlem i velmi příjemnou uvolněnou atmosféru? Zahradní gril nebo pec jsou prostě pevnou součástí venkovního sezení a je nepodstatné, zda vybavujete zahradu přiléhající k domu nebo malou terasu. Dokonalé vůni a perfektní chuti čerstvě připraveného masa nebo zeleniny se jen tak něco nevyrovná. Je však možné dodat již běžnému gurmánskému koutku exkluzivní styl a originalitu?

Získá si vás na první dobrou

Baví vás moderní design a nápadité stylizace? Dáváte přednost vysoké kvalitě a pečlivě vybíráte? Hledat unikátní styl a dotáhnout výběr zahradního grilu do detailu chce trochu úsilí. Inspirujte se produktovou řadou Big Green Egg! Dokonale splňuje všechny vaše požadavky!

Big Green Egg

Big Green Egg je dokonalou pecí na dřevěné uhlí. S minimální spotřebou dokáže vydat účinné teplo. Díky speciálně navrženému vnitřnímu uzpůsobení navíc dokáže s teplem pracovat jako gril i pec zároveň. Nápadný design si půjčuje stylizaci vajíčka, ne však náhodou. Unikátní tvar pomáhá ve funkční distribuci tepla. Zvenku mimořádně krásný, uvnitř skvěle uzpůsobený.

Mimořádné kulinářské zážitky garancí!

Krátká příprava dokonale propeče maso i zeleninu, zachová však její barvu a konzistenci. Zapomeňte na tvrdé podrážky vysušeného masa a podivnou rozbředlou zeleninu. Pochutnejte si na steaku plném šťávy. Vyzkoušejte zeleninové speciality plné barev a vůní. Výsledky vaše vaření v Big Green Egg ozdobí sociální sítě a vzbudí mimořádný rozruch.

Originální grill vám dovolí najít optimální variantu ve velikosti i „výkonu“. Vybírat můžete až ze sedmi velikostí. Nejmenší z Big Green Egg vám pomůže připravit dokonalý romantický večer ve dvou, v tom největším pak bez problémů nasytíte početnou party. Grill můžete přenášet, nemusíte se však bát zvláštní údržby. Keramický materiál si poradí se střídáním venkovních teplot, dopadem UV záření i vlhkostí. Samozřejmě, pokud se vám bude líbit pohyblivost, ty větší grily je možné usadit do praktického pojízdného stojanu nebo si nechat stejně tak na míru připravit speciální stůl.

Keramika – nedoceněný materiál

Big Green Egg je speciál od výběru materiálu až po konečné designové zpracování. Základem je mimořádně kvalitní keramika, kterou kombinuje odolná a pevná litina. Keramická je vnitřní vložka, topeniště i kryt komínu. Keramika dokáže kumulovat teplo ze spalovaného uhlí a speciální tvar podpoří rovnoměrnou cirkulaci horkého vzduchu. Jídlo se bude připravovat rychle a bez ztráty chutě, vůně nebo barvy. Navíc se vždy propeče rovnoměrně bez složité manipulace a hlídání času.

Uvnitř můžete pec měnit, poslouží vám litinový grilovací rošt, pizza kámen, litinový kotlík nebo 2-úrovňový grilovací rošt. Záleží jen na vás, vašich receptech a chuti experimentovat.

Už teď se vám začíná Big Green Egg jako ta správná varianta? Prohlédněte si jednotlivé možnosti a nechte si poradit u odborného prodejce. S Big Green Egg vás čeká dokonalé léto plné chutí a vůní!

 

Podobné články

Související příspěvky na blogu

  • Automatická regulace hoření – Timpex
    Akumulační stavby nebo stavby s teplovodním výměníkem efektivně využívají nízkonákladové topivo. Investice do účinného topného systému trvale sníží náklady na vytápění i ohřev vody, přináší příjemné hřejivé teplo a relativně snadnou údržbu. Moderní topné systémy pracují s jednoduchou obsluhou a dostatečnou účinností. Využívané i nově realizované systémy však nyní můžou ještě zlepšit výkon a využít ...
Přejít nahoru