Krby a krbová kamna Louny

Krby a krbová kamna jsou v popředí zájmu bytových architektů i veřejnosti z mnoha důvodů. Zastoupí roli nejen mimořádného estetického prvku, navíc obytné místnosti přináší hřejivé teplo a přidávají i jedinečnou útulnou atmosféru.

Současní výrobci představují modely pro malé i velkorysé prostory. Designem dovolují dokonale přizpůsobit výběr stylu interiéru i požadavkům na jednoduchý provoz a vysokou výhřevnost.

Působnost naší firmy Krby Pelant rozšiřujeme i o Louny a další regiony a ochotně vám představíme výhody konkrétních modelů i jejich možnosti. V naší prodejně v Mostě vám pomůžeme vybrat optimální variantu a ke službám dodávky krbu nebo kamen přidáme i možnost odborné montáže. Krby dodáme do Loun a okolí. Sortiment zahrnuje kompletní produkty včetně komínových systémů a dílů pro instalaci pro teplovzdušné a teplovodní vytápění. Krásná kamna totiž mohou rozvést teplo nejen v centrální obytné místnosti, ale mohou posloužit jako zdroj ohřevu vody nebo rozvádět teplo i do dalších prostor.  Oslovit jistě dokážeme i pestrou nabídkou pizza pecí a zahradních grilů.

Krbová kamna, kachlová kamna i krbové vložky si v některých modelech můžete v naší prodejně prohlédnout, k dispozici vám bude i školený pracovník a katalogy předních výrobců, od kterých dlouhodobě produkty odebíráme. Zvolenou variantu pak pro přesnou představu zasadíme do 3D modelu.

Nabízíme vám mnohaleté zkušenosti, jsme členem sdružení Cech kamnářů ČR, o.s., a upřímně věříme, že každý obytný prostor si zaslouží pozornost a vhodně vybraný tepelný zdroj zvýší nejen kvalitu bydlení, zapůsobí krásným dojmem a pomůže doladit vybavení do naprosté dokonalosti.

Krby Pelant – vaše krby Louny
Navštivte nás v naší prodejně v Mostě.

 

Působíme také v regionech:

Přejít nahoru