Krby Chomutov

Sálavé teplo, vůně dřeva a pohled do otevřeného ohniště, to vše vytvoří jedinečnou atmosféru. Krby nebo kachlová kamna si znovu získávají velkou popularitu. Dávno nepatří jen do rekreačních chalup nebo chat. Krby jsou ideálním doplňkem hlavní obytné místnosti, mimořádně působí v reprezentativních prostorech nebo restauracích nebo barech. Kromě estetického pohledu vám pomohou komfortně vytopit přilehlý prostor, a navíc i ušetřit náklady.

Firma Krby Pelant s.r.o. vám může nabídnout letitou zkušenost v oboru a představí vám možnosti, které perfektně vyhoví jakémukoliv interiéru. V nabídce jsou zastoupeni přední čeští i zahraniční výrobci kamen a krbů. Vybírat tak můžete z pestré palety typů, velikostí i uspořádání. Sortiment doplňují také další produkty, jako jsou komínové systémy nebo součásti pro teplovzdušné a teplovodní vytápění. Své místo mají vyhrazené i speciálně navržené pizza pece a zahradní grily.

Na jediném místě v kamenné prodejně v Mostě se můžete seznámit nejen s konkrétními typy krbů a kamen. Zkušený personál vám přiblíží obsluhu a údržbu zařízení a také přiblíží nároky pro instalaci. Krby Pelant vám otevře nové možnosti a jistota, že vše potřebné zajistíte na jediném místě. Krby Pelant patří mezi spolehlivé dodavatele, součástí prodeje je také služba profesionální instalace. Bonusem při vybírání konečné podoby budoucího krbu nebo kamen je také 3D vizualizace.

Nekupujte zajíce v pytli ani se nebojte složitých stavebních úprav. Krby Pelant zajistí vše potřebné a předá vám pečlivě vyhotovené dílo i v Chomutově a v jeho okolí. Těšte se na příjemné večery u sálajícího krbu. Zařiďte svůj byt nebo reprezentativní prostory firmy přesně podle svých představ a bez kompromisů.

Krby Pelant – vaše krby Chomutov
Navštivte nás v naší prodejně v Mostě.

 

Působíme také v regionech:

Přejít nahoru