Grilování pod otevřenou oblohou dokáže rozvinout dokonalou symfonii vůní a chutí. Setkání s přáteli nebo rodinou vždy podtrhne skvělé jídlo. Je však klasické grilování jedinou možnou alternativou? Co kdybyste si mohli na zahradě připravit opravdu jakékoliv jídlo? Venkovní kuchyně Morsø posune váš kuchařský um o několik úrovní dál! V atraktivním zahradním grilu totiž můžete navíc smažit, vařit nebo upéct dokonalou pizzu nebo chléb.

Unikátní design a perfektní výkon

Morsø Living představuje atraktivní design, který skvěle skloubí vysokou odolnost a výkon. Oblé křivky působí elegantně a co víc, dokáží dokonale vstřebat a rozložit teplotu uvnitř celého prostoru. Sálavé teplo cirkuluje rovnoměrně a propeče maso, zeleninu, ale třeba i pečivo, aniž by potraviny ztratily svou konzistenci, barvu nebo vitamíny.

Vnitřní prostor můžete využít doslova pro jakýkoliv recept. Litinový rošt je vhodný pro přípravu masa a zeleniny, pevná plocha poslouží pro pečení chleba nebo pizzy. Co víc, speciálně upravené dveře mohou nabídnout úpravu i uzením!

Krb, který poslouží a vydrží

Kvalitní zahradní krby musí splňovat mnohem víc, než jen variabilní přípravu pokrmů a efektivní výkon. Pokud si vyberete krb do venkovního sezení nebo na terasu, jistě nebudete chtít trávit nadbytečný čas jeho údržbou, hledáním místa pro zazimování a nebudete chtít ani investovat do sezonní výměny.

Hledáte-li kvalitní, krásné a stálé řešení, pak je Morsø Living přesně to pravé. Hlavní část pece je vyrobena z pevné litiny. Díky tomu si krb zachová mimořádnou odolnost vůči mechanickému namáhání nebo poškození. Vyrovná se s prudkým výkyvem teplot, nevadí kontrast mezi mrazivým počasím venku a rozpáleným vzduchem sálajícím z ohniště. Pec můžete celoročně využívat a vždy s perfektním výsledkem. Sálavé teplo se z litiny uvolňuje velmi zvolna, posezení v chladném počasí tak kromě dobrého jídla zpříjemní i komfortní teplo.

Dřevo, uhlí nebo plyn

V rámci nabízených modelů můžete vybírat zahradní pece v praktické sestavě. Set vyberete podle velikosti na malou terasu i pro velké otevřené sezení. Základem je kvalitní pec, která je doplněna stabilním stolem s kolečky. Unikátní design spojuje všechny prvky, set působí jednotně, navíc vám nabídne prostor pro zásobu topiva, odkládací plochy a šikovné náčiní pro vaření.

Konečný výběr je jen na vás. Nechte se inspirovat a okouzlit. Morsø living je trefou do černého, v originálním designu garantuje mimořádnou kvalitu a stálost.

Podobné články

Související příspěvky na blogu

 • Jak vybrat zahradní gril
  Letní grilování je v plném proudu. Je to skvělý způsob, jak si užít slunečné dny a strávit čas s rodinou a přáteli. Základem je samozřejmě vybrat optimální gril pro vaše potřeby a mít k dispozici prostot pro grilování a přípravu jídla. Můžete si vytvořit grilovací stan nebo zónu, kde budete mít veškeré potřebné nástroje a ...
 • Techniky grilování
  Techniky grilování Grilování patří neodmyslitelně k létu. Setkání s rodinou a přáteli, k tomu skvěle propečený steak, zelenina, sýr. Jaký gril ale pro novou sezonu vybrat a jak na něm připravovat maso, aby bylo skutečně mimořádným gurmánským zážitkem? A co dalšího kuchařka grilování nabízí? Kvalitní gril – základ vašeho umění Pro vaření na grilu nemusíte studovat složité návody ...
 • Grilování doma na zahradě
  Grilování doma na zahradě Příjemný letní podvečer, uvolněná atmosféra a setkání s přáteli, co víc si přát. Nebo jak lépe ještě tento čas využít? Samozřejmě se nabízí grilování! Zahradní grily nebo pece nabídnou mimořádné pochoutky, prodlouží a zkvalitní trávený čas a nechají vás zazářit nejen jako skvělého společníka, ale i jako ceněného hostitele. Hostina pro opravdové gurmány Vůbec se ...
 • Designové zahradní krby
  Venkovní terasy, sezení pod pergolou nebo závětří v upravené části zahrady jsou místem, ze kterého můžete vytvořit unikátní obytný prostor. Nebojte se vybavit váš druhý obývací pokoj přímo pod otevřeným nebem. Užijte si pohled do zeleně, klid i čerstvý vzduch. Využijte všechny prostředky, pohodlný nábytek, stylové doplňky a nezapomeňte prostor vybavit ani zahradním grilem. Proč? Před ...