Krby Ústí nad Labem

Jako úzce specializovaná firma se zabýváme prodejem a realizací krbů a kamen. Na českém trhu působíme již od roku 2001, můžeme vám s jistotou nabídnout profesionální přehled, zkušenosti i stabilní zázemí zavedené společnosti.

K prodeji a instalaci krbů rozšiřujeme portfolio služeb také realizacemi teplovzdušného nebo teplovodního vytápění, naše služby můžete využít i pro opravy nebo zavedení nových komínových systémů. Specializujeme se rovněž na zahradní krby. Krby dodáme i do Ústí nad Labem a okolí.

Naši zákazníci nás dobře znají díky již dobře zavedené kamenné prodejně v Mostě. Na příkladech vystavených kachlových kamen a krbových vložek vám můžeme přiblížit výhody tohoto typu vytápění. Součástí vzorků je i kachlový krb s vložkou uzpůsobený pro teplovodní systém. Přiblížíme vám možnosti jednotlivých typů vytápění, jejich výhřevnost, vhodné zasazení do konkrétních prostor, způsob napojení i náročnost obsluhy. Každému interiéru dokážeme vybrat optimální alternativu.

Kamna a vložky odebíráme od osvědčených evropských výrobců. Jsme přesvědčeni, že doporučené produkty splní nejpřísnější nároky na kvalitu zpracování i design. Elegantní vzhled, pečlivě vypracované detaily, a především naprostá spolehlivost je zárukou každé námi vybírané značky. Neméně důležité je také zajistit snadnou údržbu.

Přímo ve vašem interiéru s vámi můžeme projít podrobnosti, seznámit vás s konkrétním způsobem provedení při instalaci krbu nebo kamen. Naše práce nekončí s předaným dílem. Naučíme vás kamna i krb bezpečně a jednoduše obsluhovat a udržovat. Naučíme vás relaxovat v komfortně vytopeném pokoji, užívat si krásný designový prvek a těšit se ze zvuku praskajícího dřeva. Krby Pelant jsou vám plně k dispozici v regionu Ústí nad Labem i v dalších městech severních Čech.

Krby Pelant – vaše krby Ústí nad Labem.
Navštivte nás v naší prodejně v Mostě.

Působíme rovněž v regionech:

 

Přejít nahoru