Komínové systémy

Komínové systémy pro dokonalý odvod spalin

Komínové systémy zajistí dokonalý odvod spalin z krbů i kotlů, garantují bezpečný provoz všech zařízení během topné sezóny. Nabízíme vám realizaci nových systémů v dokončovaných stavbách, ale také rekonstrukci a opravy ve starších objektech. V oboru se pohybujeme s letitou zkušeností, dokážeme najít vhodné řešení pro jakýkoli typ stavby.

Komínové systémy zajišťujeme s maximální pečlivostí a v souladu se zákonnými nařízeními a normami. Soustředíme se především na vysokou požární odolnost, garantujeme dlouholetou životnost bez potřeby složité údržby.

Pro stavbu a opravu používáme osvědčené materiály, jednotlivé součásti jako jsou komínové vložky nebo nadstřešní části odebíráme od kvalitních dodavatelů. Součástí práce není jen příprava a realizace vnitřní části komínu. Viditelnou nadstřešní část řešíme v řadě zajímavých estetických variant. V případě rekontrukce starších systémů postupujeme ohleduplně, zajistíme dovoz veškerého potřebného materiálu, ale také následný úklid a likvidaci odpadu. Spolupracujeme i s kominickými firmami – více v sekci Kominíci tip. Rádi vám poradíme osobně v naší prodejně v Mostě.

Jeremias

Komínové ventilátory

Komínový ventilátor zvyšuje tah komína bez ohledu na výšku komína, typ komína či rychlost větru.

Ceny na vyžádání dle typu ventilátoru

Přejít nahoru