Krby Žatec

Praskající dřevo, pohled do ohniště, a hlavně všeprostupující sálavé teplo dokáží společně vytvořit perfektní pohodovou atmosféru. Krby sluší moderním minimalisticky navrženým interiérům, jsou neodmyslitelnou součástí rustikálních stylových chat nebo chalup. Krby si zaslouží pozornost třeba i v prostorách restaurace. S krbem je spojená minimální údržba, kterou vás navíc odmění úsporný a velmi efektivní systém vytápění.

Nechte se inspirovat a splňte si sen o krásném bydlení. Moderní výrobci představují široké portfolio krbů všech rozměrů i tvarů. Krby je možné umístit jako dominantu do středu interiéru, mohou se stát decentním doplňkem zasazeným v linii jedné z obvodových zdí, efektně působí krby rohové.

Krby Pelant vám nabízí poradenství i výběr produktů předních výrobců. Ochotně vás seznámíme se způsobem instalace, časovou i finanční náročností. S ohledem na vaše představy i velikost prostoru pomůžeme vybrat optimální typ krbu, jeho řešení i velikost. Zajistíme kompletní práce při instalaci a také vás zaškolíme pro obsluhu a údržbu. A to nejen v Mostě, ale i jeho okolí. Krby v Žatci vyřešíte a nakoupíte u nás.

Zakládáme si na poctivě odvedené práci, navíc vám můžeme dát plně k dispozici letité zkušenosti. Zabýváme se prodejem a instalací krbů, ale také krbových kamen, zahradních krbů a krbových vložek. Působíme zejména v severních Čechách, objednat si nás můžete i přímo, krby dodáme do Žatce i okolí. Náplní naší práce je také profesionální obkládání. Nabídneme vám vysoce kvalitní izolační systémy a zajistíme i odpovídající komínové systémy.

Nemusíte poptávat několik firem a složitě korigovat jednotlivé pracovní kroky. Naplánujeme přípravu i instalaci krbu do nejmenšího detailu. Vždy pracujeme tak, abychom odvedli vynikající práci, se kterou budete skutečně spokojeni, a která je pak i naší nejlepší vizitkou.

Navštivte nás v naší prodejně v Mostě.
Krby Pelant – vaše krby Žatec

 

Působíme také v regionech:

Přejít nahoru