Venkovní sezení můžete dokonale přizpůsobit životnímu stylu i představám. Už zdaleka nemusíte vybírat vybavení v sériově tištěném katalogu. Dopřejte si mimořádně kvalitní materiály a také originální design.

Chtějte víc

Hledáte-li dokonale uchopený moderní design, pak jsou venkovní krby Hede určeny právě vám. Budou tím, co ozvláštní prostor terasy nebo pergoly a dokonale vyhoví všem vašim zadáním. Odolné a pevné materiály obstojí změnám počasí, střídání teplot a vám dodají ono nutné pohodlí. Nemusíte krb složitě ukládat na zimu, nemusíte jej složitě čistit ani neustále chránit. Váš nový krb bude v provozu celoročně a vždy se postará o skvělé jídlo.

Za nápaditý design už nemusíte platit kompromisy. Hede dokáže zapracovat neotřelá řešení a přitom neubere nic z maximálního komfortu. S mřížkou a dalšími doplňky můžete upravovat i několik velkých porcí a můžete klidně využít krb i jako zahradní pec. Můžete regulovat teplotu během přípravy jídla i způsob jeho zpracování, můžete se všemi prvky snadno a bezpečně manipulovat a také jednoduše obsluhovat ohniště.

Moderní design, který vás uchvátí

V modelech venkovních krbů Hede se často objevuje motiv kónického tvaru. Vytažením do výšky krb získává dynamiku, a navíc dál efektivně rozvádí teplo, nechává jej cirkulovat a zlepšuje kvalitu úpravy surovin. Ani na první pohled robustní konstrukce nepůsobí těžce. Odlehčení dodávají tvarované pravidelné průduchy a různě stylizované linie.

Vařit nebo grilovat v krbu Hede vám vyslouží pověst nejlepšího kuchaře v kraji!

Můžete nabídnout dokonale propečené maso plné šťávy, zeleninu, která si uchová barvu i strukturu, můžete péct chleba nebo excelentní domácí pizzu. Můžete si troufnout i na sladké zákusky, a to vše bez úmorné přípravy, a ještě nudnějšího úklidu.

Buďte originální

Venkovní krby Hede lákavě spojují funkční, pevné a odolné materiály s moderním designem. Proč vybírat krb, který má na zahradě každý? Vyberte si krb, který upoutá mimořádným nápadem. Ostré úhly a hrany, barva i řešení ohniště zaujmou každého hosta. Hede ve svých modelech efektně pracuje s nízkolegovanou ocelí. Ta na povrchu časem vytváří unikátní patinu rzi. Krb se bude měnit v závislosti na ročním počasí i podle intenzity dopadu světla. Bude zajímavě oživovat prostor kolem sebe.

Váš pohled na svět je unikátní. Obklopte se předměty a materiály, které dokonale odrazí vaši povahu a váš životní styl.

Zajímá vás víc? Zeptejte se, specializovaný prodejce vás blíže seznámí s možnostmi a výhodami zahradních krbů, představí vám konkrétní modelové řady a doporučí způsob instalace i obsluhu. Nechte se inspirovat a vyberte si přesně takový krb, jaký si přejete.

Podobné články

Související příspěvky na blogu

 • Jak vybrat zahradní gril
  Letní grilování je v plném proudu. Je to skvělý způsob, jak si užít slunečné dny a strávit čas s rodinou a přáteli. Základem je samozřejmě vybrat optimální gril pro vaše potřeby a mít k dispozici prostot pro grilování a přípravu jídla. Můžete si vytvořit grilovací stan nebo zónu, kde budete mít veškeré potřebné nástroje a ...
 • Techniky grilování
  Techniky grilování Grilování patří neodmyslitelně k létu. Setkání s rodinou a přáteli, k tomu skvěle propečený steak, zelenina, sýr. Jaký gril ale pro novou sezonu vybrat a jak na něm připravovat maso, aby bylo skutečně mimořádným gurmánským zážitkem? A co dalšího kuchařka grilování nabízí? Kvalitní gril – základ vašeho umění Pro vaření na grilu nemusíte studovat složité návody ...
 • Grilování doma na zahradě
  Grilování doma na zahradě Příjemný letní podvečer, uvolněná atmosféra a setkání s přáteli, co víc si přát. Nebo jak lépe ještě tento čas využít? Samozřejmě se nabízí grilování! Zahradní grily nebo pece nabídnou mimořádné pochoutky, prodlouží a zkvalitní trávený čas a nechají vás zazářit nejen jako skvělého společníka, ale i jako ceněného hostitele. Hostina pro opravdové gurmány Vůbec se ...
 • Designové zahradní krby
  Venkovní terasy, sezení pod pergolou nebo závětří v upravené části zahrady jsou místem, ze kterého můžete vytvořit unikátní obytný prostor. Nebojte se vybavit váš druhý obývací pokoj přímo pod otevřeným nebem. Užijte si pohled do zeleně, klid i čerstvý vzduch. Využijte všechny prostředky, pohodlný nábytek, stylové doplňky a nezapomeňte prostor vybavit ani zahradním grilem. Proč? Před ...