Automatická regulace hoření – Timpex

Akumulační stavby nebo stavby s teplovodním výměníkem efektivně využívají nízkonákladové topivo. Investice do účinného topného systému trvale sníží náklady na vytápění i ohřev vody, přináší příjemné hřejivé teplo a relativně snadnou údržbu. Moderní topné systémy pracují s jednoduchou obsluhou a dostatečnou účinností. Využívané i nově realizované systémy však nyní můžou ještě zlepšit výkon a využít moderní technologie.

Samostatně řízené vytápění

Automatická regulace hoření dokonale splní požadavky moderního bydlení – ovládací panel vám zpřístupní aktuální data, měří hodnoty a usnadňuje změny podle aktuální potřeby. Grafický displej přehledně zobrazuje informaci o teplotě čidel, stav externích ventilátorů, ale i průběžný chod čerpadla nebo digestoře. Regulace optimálně upravuje množství vzduchu, který je přiváděný do ohniště. Tím dosahuje maximální účinnosti spalování. Snižuje emise, prodlužuje dobu přikládání a celým procesem dokáže snížit spotřebu energie až o 30 %.

Bydlete pohodlně

Velkou výhodou systému je možnost individuálního uzpůsobení. Konkrétní regulační systém se nastaví k dané stavbě. Uživatel má zpřístupněné pouze údaje, které jsou pro něj důležité a potřebné. Při ovládání se nemusí seznamovat s řadou doplňujících funkcí, které reálně nevyužívá. Pro pozdější analýzu je k dispozici i další možnost. Vyspělé systémy dokáží nejen zobrazit aktuální hodnoty, ale také ukládají měřená data na externí SD kartu. Pracují s přednastavenými programy, dávají na výběr z uzpůsobení od výrobce, zároveň umožní individuální úpravu.

Využijte i vy systém, který zvýší komfort vytápění a výrazně ušetří náklady. Automatická regulace hoření efektivně prodlouží proces hoření i interval pro přikládání. Účinným doplňkem snížíte spotřebu topiva. Neméně důležité je také hledisko vyšší bezpečnosti. Systém za vás monitoruje hraniční hodnoty, brání přetopení nebo jiné uživatelské chyby v zacházení. Upravuje přikládání i teploty na účinnou úroveň a tím prodlužuje životnost celého zařízení. Automatická regulace topení Timpex představuje skvělý prostředek, jak ještě více zlepšit úroveň bydlení. Precizní zpracování myslí na uživatelský komfort, klade důraz na vysokou užitnost a dlouhou životnost celého zařízení.

 

Přejít nahoru