Kvalita a tradice krbových vložek BRUNNER

Kvalita a tradice krbových vložek BRUNNER

Krby patří mezi často žádané prvky. Při návrhu nového interiéru nebo rekonstrukci stávajících prostor dokonale vyplní hlavní obytnou místnost, dodají jí jedinečný styl a navíc zastanou i důležitou funkci přímého vytápění. Topení dřevem patří mezi nejúspornější alternativy. Moderně zpracované krbové vložky optimálně využijí získané teplo, které okamžitě předávají do okolí. Údržba není náročná, efekt tepla nastupuje téměř ihned a ke komfortnímu užívání se přidává navíc také jedinečná atmosféra.

Praktické řešení pro každý interiér

Krbovými vložkami můžete vybavit relativně jakýkoli prostor. Moderní výrobci nabízí pestré portfolio produktů, které vyhoví elegantním zpracováním, variabilními možnostmi v umístění v prostoru a také ve velikosti. BRUNNER představuje krbové vložky s rovným i kulatým tvarem skla. V několika řadách tak nabízí originální modely, které vyhoví konkrétním nárokům.

Řada Kompakt-Kamin osloví při návrhu interiéru i vysokou užitností, najdou uplatnění především jako akumulační krb. Výběr předkládá modely s klasickými otevíracími dvířky nebo moderními výsuvnými dvířky. Zajímavá je také možnosti instalovat přikládací dvířka, kterými obsluhujete kamna z vedlejší chodby nebo předsíně.

Stálá klasika

Řada STIL-KAMIN působí atraktivně díky výraznému čelu. Široké a vysoké rovné sklo doslova předurčuje krb do pozice dominanty místnosti. Pohled na otevřené ohniště vykouzlí nezaměnitelnou atmosféru a skvěle doplní moderní i rustikální vybavení.

Jedinečný designový prvek

BRUNNER využívá také exkluzivní materiály a velké formáty. Krby mohou spojovat architektonický návrh a pracovat s inovativními pohledy. Velká skla je možné začlenit do plochy obložení přírodním kamenem, dřevem, ale i s ultramoderními materiály jako je přiznaný betonový nebo cihlový základ.

 

Originální prostor

Atraktivními modely jsou bezesporu také PANORAMA-KAMIN. Krbové vložky nabízí až tři prosklené stěny, oheň tak zaujme z pohledu ze všech stran. Interiér dozná zásadní proměny, krby jsou vhodné pro velké prostory nejen v soukromých domech, zaujmou i v luxusních restauracích, kavárnách, nebo reprezentativních prostorech.

Otevírací dvířka? Proč ne!

Posledním zástupcem produktů BRUNNER jsou krbové vložky Eck-Kamin. I tyto vložky účelně kombinují velké sklo a moderní design. Navíc využívají prakticky řešená otevírací dvířka.

Při výběru krbové vložky si dejte čas a projděte si všechny návrhy, které vám výrobce předkládá. V nabídce můžete objevit krby v atraktivním zpracování, které plně vyhoví vaší představě a zároveň zcela splní nároky kvalitním zpracováním a jednoduchou údržbou. Krbové vložky BRUNNER zaujmou a perfektně vyplní vymezený prostor. Máte možnost výběru, tak proč dělat kompromisy?

Přejít nahoru