Zahradní krby

Pergola, venkovní sezení nebo i terasa jsou vhodným místem pro usazení zahradního krbu. Velikost a styl stavby záleží jen na vašem vkusu. Vybírat můžete malé praktické krby se snadnou obslužností, zajímavé jsou i výrazné krby, které kombinují prostor pro přípravu jídel, s dalšími odkládacími a pracovními plochami. Ve spodní části je vymezený prostor pro praktické uložení topiva. Obložení krbu můžete volit v podobě přírodního kamene, cihel, ale i dalších zajímavých materiálů. Široká nabídka zahrnuje také formu vnitřního uspořádání krbu a jeho doplňků.

Nabízíme vám kompletní služby od konzultace při výběru vhodného typu a velikosti krbu, až po dodání materiálu a realizace stavby. Spolupracujeme výhradně s osvědčenými výrobci, vždy vám doporučíme kvalitní výrobky se zárukou dlouhé životnosti. Můžete nás navštívit v naší prodejně v Mostě.

Zahradní krby vytvoří jedinečnou atmosféru. Pozvěte svou rodinu i přátele k příjemnému posezení, nabídněte jim kulinářské delikatesy, vyzkoušejte nové recepty. Zahradní krby rozšíří užitnou plochu vaší zahrady, vytvoří krásný venkovní obytný prostor.