Zahradní krby

Pergola, venkovní sezení nebo i terasa jsou vhodným místem pro usazení zahradního krbu. Velikost a styl stavby záleží jen na vašem vkusu. Vybírat můžete malé praktické krby se snadnou obslužností, zajímavé jsou i výrazné krby, které kombinují prostor pro přípravu jídel, s dalšími odkládacími a pracovními plochami. Ve spodní části je vymezený prostor pro praktické uložení topiva. Obložení krbu můžete volit v podobě přírodního kamene, cihel, ale i dalších zajímavých materiálů. Široká nabídka zahrnuje také formu vnitřního uspořádání krbu a jeho doplňků.

Nabízíme vám kompletní služby od konzultace při výběru vhodného typu a velikosti krbu, až po dodání materiálu a realizace stavby. Spolupracujeme výhradně s osvědčenými výrobci, vždy vám doporučíme kvalitní výrobky se zárukou dlouhé životnosti. Můžete nás navštívit v naší prodejně v Mostě.

Zahradní krby vytvoří jedinečnou atmosféru. Pozvěte svou rodinu i přátele k příjemnému posezení, nabídněte jim kulinářské delikatesy, vyzkoušejte nové recepty. Zahradní krby rozšíří užitnou plochu vaší zahrady, vytvoří krásný venkovní obytný prostor.

Podívejte se také na náš nový web věnovaný zahradním designovým krbům a grilům.

Poslední články o zahradních krbech

  • Designové zahradní krby
    Venkovní terasy, sezení pod pergolou nebo závětří v upravené části zahrady jsou místem, ze kterého můžete vytvořit unikátní obytný prostor. Nebojte se vybavit váš druhý obývací pokoj přímo pod otevřeným nebem. Užijte si pohled do zeleně, klid i čerstvý vzduch. Využijte všechny prostředky, pohodlný nábytek, stylové doplňky a nezapomeňte prostor vybavit ani zahradním grilem. Proč? Před ...
  • Venkovní zahradní grily
    Venkovní zahradní grily Zahradní pergoly, terasy nebo lodžie rozšiřují obytnou část bytu o další příjemný prostor. Vytváří komfortní zázemí pro odpočinek, setkání s rodinou a přáteli, ale mohou zastat i kvalitní soukromou pracovnu s bonusovým krásným výhledem. Pohodovou atmosféru místa a také možnost využívat venkovní sezení co nejčastěji určuje řešení zástěny, která chrání proti prudkému slunci nebo spádové ...