Zahradní grily, pece a krby

Zahradní grily umocní atmosféru letního posezení

Snadno si připravíte chutné jídlo venku a strávíte čas s rodinou a přáteli u dobrého jídla

Pergola, venkovní sezení nebo i terasa jsou vhodným místem pro usazení zahradního krbu. Velikost a styl stavby záleží jen na vašem vkusu. Vybírat můžete malé praktické krby se snadnou obslužností, zajímavé jsou i výrazné krby, které kombinují prostor pro přípravu jídel, s dalšími odkládacími a pracovními plochami. Ve spodní části je vymezený prostor pro praktické uložení topiva. Obložení krbu můžete volit v podobě přírodního kamene, cihel, ale i dalších zajímavých materiálů. Široká nabídka zahrnuje také formu vnitřního uspořádání krbu a jeho doplňků.

zahradní grily, grilování na zahradě

Nabízíme vám kompletní služby od konzultace při výběru vhodného typu a velikosti krbu, až po dodání materiálu a realizace stavby. Spolupracujeme výhradně s osvědčenými výrobci, vždy vám doporučíme kvalitní výrobky se zárukou dlouhé životnosti. Můžete nás navštívit v naší prodejně v Mostě.

Zahradní krby vytvoří jedinečnou atmosféru. Pozvěte svou rodinu i přátele k příjemnému posezení, nabídněte jim kulinářské delikatesy, vyzkoušejte nové recepty. Zahradní krby rozšíří užitnou plochu vaší zahrady, vytvoří krásný venkovní obytný prostor.

nejste si jisti výběrem?

Víme, že ne vždy je jednoduché se rozhodnout. Poradíme vám.

Podívejte se také na náš nový web věnovaný zahradním designovým krbům a grilům.

Amphora
Norman
Big Green Egg
Vulcanus
Morso
Hede kamna

Poslední články o zahradních krbech

  • Automatická regulace hoření – Timpex
    Akumulační stavby nebo stavby s teplovodním výměníkem efektivně využívají nízkonákladové topivo. Investice do účinného topného systému trvale sníží náklady na vytápění i ohřev vody, přináší příjemné hřejivé teplo a relativně snadnou údržbu. Moderní topné systémy pracují s jednoduchou obsluhou a dostatečnou účinností. Využívané i nově realizované systémy však nyní můžou ještě zlepšit výkon a využít ...

Další informace o zahradních krbech

Přejít nahoru