Zahradní krby

Pergola, venkovní sezení nebo i terasa jsou vhodným místem pro usazení zahradního krbu. Velikost a styl stavby záleží jen na vašem vkusu. Vybírat můžete malé praktické krby se snadnou obslužností, zajímavé jsou i výrazné krby, které kombinují prostor pro přípravu jídel, s dalšími odkládacími a pracovními plochami. Ve spodní části je vymezený prostor pro praktické uložení topiva. Obložení krbu můžete volit v podobě přírodního kamene, cihel, ale i dalších zajímavých materiálů. Široká nabídka zahrnuje také formu vnitřního uspořádání krbu a jeho doplňků.

Nabízíme vám kompletní služby od konzultace při výběru vhodného typu a velikosti krbu, až po dodání materiálu a realizace stavby. Spolupracujeme výhradně s osvědčenými výrobci, vždy vám doporučíme kvalitní výrobky se zárukou dlouhé životnosti. Můžete nás navštívit v naší prodejně v Mostě.

Zahradní krby vytvoří jedinečnou atmosféru. Pozvěte svou rodinu i přátele k příjemnému posezení, nabídněte jim kulinářské delikatesy, vyzkoušejte nové recepty. Zahradní krby rozšíří užitnou plochu vaší zahrady, vytvoří krásný venkovní obytný prostor.

Podívejte se také na náš nový web věnovaný zahradním designovým krbům a grilům.