Hledáte gril, který nabídne veškeré pohodlí ve snadné údržbě, jednoduché obsluze, každé jídlo promění v dokonalou pochoutku, a navíc zaujme i originálním designem? Nechte se inspirovat zahradními grily Vulcanus. Jedinečný koncept si zamilujete na první pohled a po prvním grilování už nebudete nikdy chtít měnit.

Dokonalý gril? Existuje!

Grily Vulcanus zaujmou už svým originálním designem, ten však není pouze účelovou estetickou záležitostí. Čtvercový tvar plotny nabízí až o 1/3 větší plochu. Při přípravě jídla můžete upravit větší porci a ke stolu bez čekání pozvat i velkou rodinu.

Topeniště dokáže gril Vulcanus navíc i efektně rozdělit na dvě zóny. Nemusíte si lámat hlavu, kterou surovinu budete připravovat dřív a jak zachovat ideální servírovací teplotu hlavnímu chodu i přílohám. Současně můžete grilovat maso, sýr i zeleninu. Dvě tepelné zóny vám dovolí experimentovat, zkoušet nové recepty a podávat jídlo prosycené vůní a chutí!

Ocelová plotna je ideální pro maso, ryby, vyzkoušet a pochutnat si můžete i na vejcích. Konec konců, grily Vulcanus vám dovolí i vaření v hrnci nebo na pánvi. Prostě ráj pro každého kuchaře!

zahradní grily Vulcanus

Velký, praktický, nezničitelný!

Speciální koncept skvěle odvádí mastnotu i kouř. Tedy připravené jídlo bude nejen chutnější, ale i zdravější! Tepelné zóny zachovají jídlu barvu i strukturu každé surovině, udělejte tlustou čáru za vysušenými plátky masa nebo nahořklé zelenině!

Velký akumulační potenciál dokáže v expresním čase rozehřát plotnu na požadovanou teplotu, s minimální spotřebou topiva ji pak dlouho udrží a pomalu vydává. Pokud se rozhodnete pro grilování v chladnějším počasí, příjemné sálavé teplo bude jedině bonusem, který prodlouží komfortní posezení venku.

Za skvělým výkonem a odolností stojí mimořádně kvalitní materiály. Gril se vyrovná bez problémů s velkými výkyvy teplot i vlhkostí. Grilovací sezonu nemusíte vyhradit pouze třem příjemným letním měsícům v roce, grilujte klidně celý rok! Gril nemusíte zimovat, může se stát krásným a funkčním vybavením terasy nebo zahrady trvale.

Z produktové řady můžete vybírat gril pro malé místo, pokud vám prostor dovolí, můžete zvolit i gril pro náročnou početnou společnost. Gril je kombinovaný s praktickým podstavcem, případně stolkem s prakticky řešenými úložnými i odkládacími plochami. Nevybírejte si gril z fádních katalogů, vyberte si originál! Vyberte si gril, který podtrhne vaše kuchařské umění a skvěle zapadne do konceptu vašeho moderního životního stylu. Vyberte si gril, se kterým budete konečně maximálně spokojeni!

Podobné články

Související příspěvky na blogu

  • Designové zahradní krby
    Venkovní terasy, sezení pod pergolou nebo závětří v upravené části zahrady jsou místem, ze kterého můžete vytvořit unikátní obytný prostor. Nebojte se vybavit váš druhý obývací pokoj přímo pod otevřeným nebem. Užijte si pohled do zeleně, klid i čerstvý vzduch. Využijte všechny prostředky, pohodlný nábytek, stylové doplňky a nezapomeňte prostor vybavit ani zahradním grilem. Proč? Před ...
  • Venkovní zahradní grily
    Venkovní zahradní grily Zahradní pergoly, terasy nebo lodžie rozšiřují obytnou část bytu o další příjemný prostor. Vytváří komfortní zázemí pro odpočinek, setkání s rodinou a přáteli, ale mohou zastat i kvalitní soukromou pracovnu s bonusovým krásným výhledem. Pohodovou atmosféru místa a také možnost využívat venkovní sezení co nejčastěji určuje řešení zástěny, která chrání proti prudkému slunci nebo spádové ...