Venkovní sezení můžete dokonale přizpůsobit životnímu stylu i představám. Už zdaleka nemusíte vybírat vybavení v sériově tištěném katalogu. Dopřejte si mimořádně kvalitní materiály a také originální design.

Chtějte víc

Hledáte-li dokonale uchopený moderní design, pak jsou venkovní krby Hede určeny právě vám. Budou tím, co ozvláštní prostor terasy nebo pergoly a dokonale vyhoví všem vašim zadáním. Odolné a pevné materiály obstojí změnám počasí, střídání teplot a vám dodají ono nutné pohodlí. Nemusíte krb složitě ukládat na zimu, nemusíte jej složitě čistit ani neustále chránit. Váš nový krb bude v provozu celoročně a vždy se postará o skvělé jídlo.

Za nápaditý design už nemusíte platit kompromisy. Hede dokáže zapracovat neotřelá řešení a přitom neubere nic z maximálního komfortu. S mřížkou a dalšími doplňky můžete upravovat i několik velkých porcí a můžete klidně využít krb i jako zahradní pec. Můžete regulovat teplotu během přípravy jídla i způsob jeho zpracování, můžete se všemi prvky snadno a bezpečně manipulovat a také jednoduše obsluhovat ohniště.

Moderní design, který vás uchvátí

V modelech venkovních krbů Hede se často objevuje motiv kónického tvaru. Vytažením do výšky krb získává dynamiku, a navíc dál efektivně rozvádí teplo, nechává jej cirkulovat a zlepšuje kvalitu úpravy surovin. Ani na první pohled robustní konstrukce nepůsobí těžce. Odlehčení dodávají tvarované pravidelné průduchy a různě stylizované linie.

Vařit nebo grilovat v krbu Hede vám vyslouží pověst nejlepšího kuchaře v kraji!

Můžete nabídnout dokonale propečené maso plné šťávy, zeleninu, která si uchová barvu i strukturu, můžete péct chleba nebo excelentní domácí pizzu. Můžete si troufnout i na sladké zákusky, a to vše bez úmorné přípravy, a ještě nudnějšího úklidu.

Buďte originální

Venkovní krby Hede lákavě spojují funkční, pevné a odolné materiály s moderním designem. Proč vybírat krb, který má na zahradě každý? Vyberte si krb, který upoutá mimořádným nápadem. Ostré úhly a hrany, barva i řešení ohniště zaujmou každého hosta. Hede ve svých modelech efektně pracuje s nízkolegovanou ocelí. Ta na povrchu časem vytváří unikátní patinu rzi. Krb se bude měnit v závislosti na ročním počasí i podle intenzity dopadu světla. Bude zajímavě oživovat prostor kolem sebe.

Váš pohled na svět je unikátní. Obklopte se předměty a materiály, které dokonale odrazí vaši povahu a váš životní styl.

Zajímá vás víc? Zeptejte se, specializovaný prodejce vás blíže seznámí s možnostmi a výhodami zahradních krbů, představí vám konkrétní modelové řady a doporučí způsob instalace i obsluhu. Nechte se inspirovat a vyberte si přesně takový krb, jaký si přejete.

Podobné články

Související příspěvky na blogu

  • Designové zahradní krby
    Venkovní terasy, sezení pod pergolou nebo závětří v upravené části zahrady jsou místem, ze kterého můžete vytvořit unikátní obytný prostor. Nebojte se vybavit váš druhý obývací pokoj přímo pod otevřeným nebem. Užijte si pohled do zeleně, klid i čerstvý vzduch. Využijte všechny prostředky, pohodlný nábytek, stylové doplňky a nezapomeňte prostor vybavit ani zahradním grilem. Proč? Před ...
  • Venkovní zahradní grily
    Venkovní zahradní grily Zahradní pergoly, terasy nebo lodžie rozšiřují obytnou část bytu o další příjemný prostor. Vytváří komfortní zázemí pro odpočinek, setkání s rodinou a přáteli, ale mohou zastat i kvalitní soukromou pracovnu s bonusovým krásným výhledem. Pohodovou atmosféru místa a také možnost využívat venkovní sezení co nejčastěji určuje řešení zástěny, která chrání proti prudkému slunci nebo spádové ...